Vai Londonai vajag jaunu autobusu ?

 Pēdējā laika aktivitāte ir saistīta ar laika trūkumu. Sesija un darbs paņem visu, arī naktis. Lai nu kā, jau pirms kāda laika sāku domāt par to, ka vajag piesaistīt vēl cilvēkus, kas raksta, bet tā kā šis nav komerciāls projekts, tad naudu maksāt par to nevienam nevaru. Tāpēc, ja kādam ir interese un mazāk gramatikas kļūdas nekā man, tad droši rakstiet uz kalvis@bbq.lv.

 Tālāk gan par Londonu un tās autobusu. Kā jau zināms, tad Londona ir viena no populārākajām pilsētām pasaulē un pirmais, kas daudziem ienāk prātā ir `Big Ben`, `London Eye`, bet ja mazāk objektos, bet vairāk kultūrā, tad arhitektūra un, protams, sarkanais divstāvīgais Londonas autobus.

 Londonas autobus, Freight bus, konkurs

 Nesen kā noslēdzās "A new bus for London" konkurss, kurā piedalījās arī industriālais dizaineris Hugh Frost. Lai gan rezultāti būs zināmi 19. decembrī, uzvarētājam jau ir paziņots par viņa panākumu, bet tas šoreiz nav Frost`s, bet tas viņu neaptur investoru meklēšanā savam Freight*BUS. Es gan funkcionālās detaļās daudz neieslīgšu, jo tiem, kam interesē visas nianses, ar tām var iepazīties www.onroutebus.co.uk. Interesanti, ka Frost`s autobusu ir plānojis izmantot ne tikai cilvēku pārvadājumiem, bet nakts vai ne-maiņas laikā to izmantot par kravas autobusu, jo krēsli ir pārvietojami tādā stāvoklī, lai vieta paliek 35 `eiropaletēm`. 

Londonas autobus, Freight bus, konkurs

Tāpat arī autobusa īpatnējā riteņu uzbūve ļauj tam pārvietoties sāniski. Gluži, kā lielākajā daļā jauno produktu, par ekoloģiju arī ir padomāts. Autobus darbojas uz baterijām ar iespēju pārslēgties uz degvielu, kas mūsdienās nav nekas jauns. Nav brīnums, ka šis koncepts neuzvarēja, jo domāju, ka Londonā šāda dizaina autobuss neiederētos, manuprāt.

Londonas autobus, Freight bus, konkurs

Londonas autobus, Freight bus, konkurs

Londonas autobus, Freight bus, konkurs