Ūdens kritums jūsu vannas istabā!

Pirms kāda laika nācās pasirot pa Rīgas santehnikas veikaliem meklējot izlietni. Gāja diezgan grūti, jo gribējās kaut ko skaistu, bet par saprāta cenu, jo izlietne paredzēta viesu labierīcībām. Protams, tas nenozīmē, ka tur būtu jāieliek lētākā un prastākā izlietne. 

 Un loģiski kā jau tas dzīvē notiek, viss labais tiek atrasts uzreiz pēc jau izdarītā pirkuma. Rīgas santehnikas veikalos izlietņu netrūkst un daudzveidība arī ir. Tiesa, izvēle ir diezgan vienāda. Apaļa, kantaina, stikla, keramikas, krāsaina.. Principā viss beigu beigās ir atkarīgs tikai no salikuma ar pārējām lietām, jo izlietnes jau visas ir pietiekami labas.

 Sajūsmu man radīja Il Bagno Bandini jaunā kolekcija Arya. Es pat nezinu kā lai viņas īsti apraksta. Izlietnes kā izlietnes, bet tas visam klāt nāk skaists ūdenskrituma krāns vai arī izlietne ar ūdenskritumu kopā vienā veidolā. Lai gan šajā izlietnē un ūdens padevē nav nekas TADS ģeniāls, bet šobrīd tas ir pats labākais, ko esmu redzējis. It kā vienkārši, bet tomēr tik eleganti.