Transformēsim mēbeles.

Pirms gadiem 9 BonBon sāka tirgot mēbeles internetā. Atliek vien piebilst, ka uz šo brīdi visā pasaulē jau ir tūkstošiem apmierinātu un laimīgu klientu. Un kā nu ne, jo firma piedāvā visdažādākas mēbeles gan standarta, jau visiem pierasta dizaina, gan neparastus mēbeļu apvienojumus, kas interjeru padara tik savdabīgu, praktiksu un pārveidojamu.

Domāju, ka visi ir kaut reizi dzīvē redzējuši transformer rotaļlietas. Nu tad kaut ko līdzīgu, tikai mēbeļu dizainā piedāvā arī BonBon.

Lollipop sienas gultu kolekcija ir īpaša ar to, ka aizņem ļoti maz vietas, turklāt to var transformēt gan kā salokāmo galdiņu, gan kā ērtu, divstāvu gultu. Pašas gultas biezums ir tikai 31cm, ko ļoti labi var apslēpt sienas nišā. 

Savukārt, Cabrio dizaina gulta ir īpaša ar savu intigrēto mājas-biroja galdu! Ļoti noderīgs apvienojums biznesa cilvēka mājoklī. Jo jebkurā brīdī, kad rodas vēlme pagulēt, darba galdu iespējams pārveidot par tikpat ērtu gultas vietu, kā jebkuru parasto gultu! Turklāt, iespējams dabūt divu izmēru modeļus – Cabrio 80, tā ir vairāk kā vieguļamā, un Cabrio 120, kas domāta kā divguļamā gulta.

 

Un visbeidzot, Doc XL, ne ar ko neatšķirās no parasta viesistabas dīvana. Taču, tas slēpj sevī divstāvu gultu! Jā tieši tā – divstāvu! Ļoti labs risinājums, lai viesistabā noslēptu guļvietu diviem bērniem vai viesiem! Turklāt diezgan orģināli, jo ne jau katrs jūsu mājas ciemiņš gaidīs tādu pavērsienu!

 

 

Visi šie dīvāni, gultas ir tik burvīgi un noslēpumaini, jo tas sniedz tāāādu pārsteiguma momentu, kad liek lietā savas funkcijas. Un arī šie visi dīvāni ir lieliskas interjera "odziņas". Aptuvenā cena, šiem brīnumiem, ir sākot no 1000 mārciņām.