Starbucks „ilgās” kafijas teātris Amsterdamā

Februāra beigās publicēju interesanto Starbucks interjeru Japānas pilsētā Fukuoka. Tagad kārta Amsterdamai, kur tiks atvērts pirmais konceptuālais „lēnās” kafijas teātris, kurš veidots kādreizējās bankas telpās.  

 

 

 

interjers, Starbucks, Amsterdama

8. martā tiks atvērts „The bank” – „lēnās” kafijas teātris, kur nobaudīt kafiju, svaigi ceptus kruasānus un baudīt dzejas vai mūzikas vakarus. Šis būs pirmais šāda tipa Starbucks veikals un Amsterdama ir īstā vieta eksperimentiem, zinot tās progresīvās kultūras reputāciju.  Ja šis teātris gūs atzinību, tad ideja tiks turpināta arī citās Eiropas pilsētās.

Dizaina izstrādē ir piedalījušies vairāk kā 35 mākslinieki un amatnieki, kuri katrs ir pielikuši roku, lai interjerā būtu pēc iespējas vairāk no Nīderlandes kultūras un dizaina.  Kā jau minēju, kafijas teātris veidots vēsturiskas bankas telpās, kuras atrodas populārajā Rembranta laukumā, un to platība ir 430 kvadrātmetri.  Soli, galdi un griesti ir veidoti no jau izmantota Nīderlandes ozolkoka, kopā sastādot 1876 individuāli zāģētas detaļas.  Tāpat interjerā izmantoti dažāda veida krēsli un galdi, kuri iegūti no vietējām skolām. 

„Banka” ir veidota kā pulcēšanās vieta kultūras, kafijas un konditorejas cienītājiem. 

Foto : Rien Meulman