Rotaļlietu veikala interjers

Kad es pie sevis iedomājos, kādi veikalu interjeri izskatās Latvijā, tad asociācijas bija ar pārpildītu veikalu, kur grūti orientēties. Izkārtojumu atceros, bet veikala vizuālais izskats nav atstājis neko. Tieši tādēļ man iepatikās Barselonā atrodamā rotaļlietu veikala interjers, ko radījusi spāņu dizainere Elia Felices.

Rotaļlietu veikali nav tie, kurus apmeklēju bieži, bet no tiem, kuri redzēti lielveikalos, nekas izteikti atmiņā nav palicis. Iemesls, kādēļ tur iepērkamies, ir bērni, bet interjeram un pašam veikalam vajadzētu piesaistīt pietiekami lielu interesi arī no vecāku puses, jo naudas maciņš ir viņu kabatā, turklāt mēs visi esam bijuši bērni. 

"Pilar's Story" veikala interjerā uzmanību piesaistīja vairākas lietas. Viena no tām ir rotaļlietu izkārtojums un pārskatāmība, otra lieta, kura uzreiz piesaistīja, bija varavīksnes formas plaukti. Interjerā, manuprāt, ir veiksmīgi rasts kompromiss pret to, kas nepieciešams bērniem un kas vecākiem. Viena no lietām, kurā man viedoklis svārstās, ir plašums, jo, iespējams, bērniem varētu tieši patikt, ka viņš ar rotaļlietu var nedaudz noslēpties no citiem. 

Katrā ziņā, apskatot šī interjera bildes, radās motivācija ievest tur bērnu, neskatoties uz to, ka Latvijā šāds interjers man radītu iespaidu par dārgām rotaļlietām, nevis tikt ievilktam aiz rokas.