Relax, take it easy!

Ar Mika dziesmu uz lūpām un „burziņu dieva” iedvesmoti šodien dosimies check-out tūrē pa vienu no populārākajiem Ženēvas klubiem. Netālu no Ženēvas upes Rhöne esošais klubiņš Platinum Glam Club, jau pēc nosaukuma spriežot, nebūs tā lētākā izpriecu vietiņa. Platīna rokassprādzīte, platīna krekla aizdares... Platīna maksājumu karte!! O, jā, droši vien arī Tu gribētu sev kādu no uzskaitītajām lietiņām. Es noteikti to pēdējo! ;)
 
 

Ok, ko nu velti mutes dzesēt, ķeramies pie lietas! Un, tātad, par klubu... Dažos vārdos aprakstot – oriģināls dizaina koncepts, augstas kvalitātes serviss un viennozīmīgi prestiži klienti. Māc bažas par to, kas Tevi tur apkalpos? Veic face-control un aplūko katru darbinieku!

Nē, vēl labāk, pievienojies viņu komandai! Gribi redzēt visu pats savām acīm? A, bet lūdzu, iečeko! Platinum klubiņā uzstājušies arī tādas slavenības, kā, piemēram, David Guetta, Bob Sinclar, Busta Rhymes, DJ Tiesto (atceramies grandiozo Tiesto tusiņu Ogres estrādē?) u.c. Derētu tā kā apskatīt to iestādi personīgi!

 

Arī privātos baļļukus šeit var rīkot, atliek vienīgi uzrakstīt pāris rindiņas Sabrinai un viss notiks! Nu ko, šaujam uz Ženēvu? :)