Ņujorkieši plunčāsies peldošajā baseinā

Jau šovasar būs iespēja redzēt, kā notiks ar Neptune Foundation atbalstu veidotā peldošā baseina nolaišana ūdenī. Agrāk Luiziānas upes barža bija pamats, kas kalpoja kā gadsimta pavērsiens publisko peldēšanās baseinu izveidē, kuri reiz bija pieejami Ņujorkā. Annas Buttenweiseres sen lolotais sapnis par peldošo baseinu pārdzīvoja piecu mēnešu kavēkli, ko izraisīja viesuļvētra Katrīna, tomēr par spīti visam peldošā baseina izveide tika pabeigta pagājušā gada oktobrī, nodrošinot iespēju vienlaicīgi 174 peldētājiem plunčāties un relaksēties peldošajā baseinā. 
 
 
 
 
 
Peldošā baseina izveides vīzija paredz, ka šī atpūtas vieta ir pieejama visiem Ņujorkas bērniem, kas kalpotu kā vieta, kur veidot sadraudzību ar dažādu sabiedrību pārstāvjiem.
Vīziju varētu interpretēt kā sava veida integrāciju veicinošu instrumentu, kas ir salīdzinoši inovatīva pieeja integrācijas jautājumu risināšanas pieredzē. Katrā ziņā interesanti, jo pateicoties baseina vadāmības funkcijai, ar to var doties pat atklātā jūrā un šādi baudīt baseina priekus.