Minimālisma un luksus stilā veidots interjers

Neapskatot interjera autoru, šķita, ka tas ir Karim Rashid darbs, tomēr uzzinot, ka tas nav viņš, nebiju pārsteigts. Lai gan salīdzinoši košie rozā un zaļie toņi, kā arī glancētās virsmas liecina par Rashid stilu, Interjerā dominē pārāk daudz gaišais tonis, kas telpu padara, manuprāt, pārāk aukstu un sterilu priekš mājvietas.

Interjera autors ir arhitekts Simone Micheli un zemāk redzamās bildes ir no viņu pašu mājokļa. Grūti ir spriest par motivāciju veidot tieši šādu interjeru, jo tomēr interjera stila izvēle ir diezgan personiska, kas ir atkarīga no daudziem faktoriem, piemēram, klimata. Apskatot bērna istabu, šķiet, ka varētu būt par maz krāsas, lai gan gaismas objekti, krāsas mēbelēs un gultas veļa veido kontrastus, kas padara interjeru dzīvīgāku, tomēr neatceros nevienu mirkli, kad mazs būdams būtu vēlējies baltas sienas, bet gan tapetes ar formulām un citiem auto, jo tādas bija tā brīža vēlmes. Pieaugot, protams, tapetes tika mainītas. Vēl iekrita acīs dušas stikla sienas. Lai gan neesmu analfabēts, tomēr uzraksti ieviesa kādu ritmu telpā.

Interjera autors pats min, ka interjeru veidojis vienkāršu, bet ar luksus stilu. Luksusa stilu uzsverot nevis kā bagātību, bet gan pārredzamību. 

Tomēr nav arī viens skatījums uz šo interjeru. No otras puses man patīk "tīrais" dizains, kur vienīgo dzīvīgumu un atmosfēru rada gaismas avoti, gleznas, fotogrāfijas, grāmatas plauktā, paklājs, mēbeles un tā tālāk.