Industriāls frizētavas interjers

Jo vairāk apskatu interjerus, kur dominē betons, jo drūmāki tie man šķiet. Tiesa, citam patīk lietainas dienas, citam saulainas, tāpēc spriest par betona nozīmi un nepieciešamību katrā klimatā var dažādi. Vairāk aizrāva interesantais spoguļu risinājums, kas ir sapludināts ar matēto virsmu, kas man radīja asociācijas ar notīrītu laukumu noputējušam, ar sodrējiem apaugušam, spogulim.  

Tepat Latvijā ir redzami interesanti industriālās telpas risinājumi, un par vienu no labākajiem piemēriem var minēt UPB biroju, par ko tad varbūt arī kādā no nākamajiem rakstiem. Cilvēki, kuri ir apmeklējuši frizētavu-lasītavu "Melnais Knābis", visdrīzāk piekritīs, ka pašmāju censoņiem tas ir padevies mājīgāks. Pieļauju, ka dienā uzņemtie foto samazinātu, manuprāt, nedaudz drūmo gaisotni šajā interjerā, tomēr telpas plānojums un atsevišķie dizaina risinājumi, kā arī koka izmantošana, novērš no tā uzmanību. Turklāt frizētavā mums nav jādzīvo, ko 100% nevar teikt par darbiniekiem.

Tomēr, ja mēs no katra paņemam to labāko vai piemērotāko, tad varam izveidot ko atbilstošu savai videi, sekojot modes tendencēm. 

Suppose Design Office ir autori interjeram "Lodge", kurš atrodas Hirosimā. Darbs ir tapis gatavs 2009. gada decembrī.