Ietaupi kvadrātmetrus

 Tas, ka krīze dara savu, ir manāms teju uz katra soļa un no katras mutes. Citam vairāk citam mazāk, bet nu dzirdams ir. Viena no problēmām ir atrast normālu dzīvokli, tāpēc bieži vien izvēlas lētāko un, protams, šaurāko variantu. Tiem, kuriem platība nemaz nepatīk arī var noderēt šādas lietas, bet citiem tīri informācijas pēc.

 Ja jau par krīzi, tad jau noteikti par darbu. Ja par darbu, tad par darba vietu, tikai ne darbā, bet mājās. Ja vieta nav kur kāju spert, kur nu vēl nolikt lielu ozolkoka rakstāmgaldu, tādā gadījumā interesanti varētu šķist Jonas & Jonas veidotais The Wallflower sienas kabinets. Veidots no lamināta un pieejams 2 izmēros, 1100 mm un 960 mm. Var novietot telefonu, laptopu, kādu augu un vēl šo to. Katrā ziņā vietu aizņem krietni vien mazāk par citām darba vietām.

 Ja runājam par gulēšanu, tad varianti mūsdienās ir diezgan daudz. Sākot ar izvelkamiem dīvāniem un beidzot ar samērā modernām saliekamajām gultām. Ja dzīvo viens, tad iespējams šis risinājums varētu būt parocīgs. Kad netiek izmantots gulēšanai, tad var izmantot par sēžamo. Ja ieinteresēja, tad dodamies uz tiny Living.

 

 Iespējams, ka šis nav labākais risinājums apgaismojumam, lai ietaupītu maksimālo telpu, bet tomēr alternatīva un no dizaina puses interesanta stūra lampa, kuru veidojis Roberto Cardenas.

 Šis pēdējais man šķita visinteresantākais un visvairāk ieekonomēja telpu, jo principā tas ir sienas plakāts. Sienas plakāts, kurā ir iebūvēta LED spuldze un, lai to visu padarītu interesantāku, protams, uz plakāta ir attēlota galda lampa. Nezinu cik praktiski un cik spēcīgi spīd šī lampa, bet ideja šķiet visnotaļ stilīga. Tādā pašā stilā ir veidots pulkstenis. Par Flat Time un Flat Light iespējams vairāk uzzināt tik pat Flat Life mājaslapā.