Galdu un krēslu dizains, krāsas pārsteigt nebeidz

Stundām ilgi esi meklējis piemērotu galdiņu, ko novietot savā superīgajā viesistabā, ko draugi jau sāk dēvēt par botānisko dārzu? Un līdzšinējie meklējumi nav devuši nekādus rezultātus? Ja tā, piedāvāju ielūkoties Botanist mēbeļu kolekcijā, varbūt kas īpaši jauks spēs ieķerties arī Tavā sirsniņā un turpmāk greznos mājokļa interjeru!
 
 
 

Kaut vai šis burvīgais galdiņš! Nē, divi galdiņi! Pag, cik tad to galdiņu tur ir? Kaut vai kombinē zemāko galdiņu un augstāko galdiņu, lai izveidotu piemērotāko galdiņa konceptu! Burvīgi ziedošās puķes ievijas metāla galdiņa virsmā, minimālisms rotājumos un sajūtas, ka galdiņam pieskārušās sievišķīgi gādīgas rokas. Pateicoties īpaši apstrādātajai virsmai, galdiņu droši varēsi novietot arī ārā, un nebūs jāuztraucas par to, ka tas sarūsēs. Cena – 1499 $.

Paldies par šādas idejas radīšanu jāsaka Dario Antonioni un Brendonam Linnam, savukārt, ja vēlies pieskaņot sava galdiņa dizainam un krāsai arī krēslus, iesaku ielūkoties Arne Jakobsona veidoto Swan Chair kolekcijā, varbūt kas iekrīt acīs. Cena apmēram £2855.