Digitālās fotomirkļu krātuves

Tādas ierastās un šķietami parocīgās atmiņu krātuvītes kā foto albumi uzkrāj tik daudz pozitīvu emociju, rosinot vēlmi visas jaukākās fotogrāfijas izlikt arī viesu apskatei. Viss jau būtu labi, tikai diez vai dzīvoklī pietiktu vietas tiem daudzajiem foto rāmjiem... Ir atrasts risinājums – digitālie foto rāmīši! Jautāsiet, kas gan tajos tik īpašs? Bet, lūk, Firebox futurologi apgalvo, ka ierastie fotogrāfiju ietvari ir kļuvuši par nevajadzīgu lietu, jo nākotnes foto rāmīši noteikti būs digitāli.
Šie asprātīgie, ar augstāko tehnoloģiju digitālajiem niekiem aprīkotie rāmīši ļauj demonstrēt fotoattēlus, kur attēli mainās ar noteiktu sekunžu starplaiku. Taču vispirms ir jāievieto fotoaparāta atmiņas karti vienā no digitālajā foto rāmītī paredzētajiem slotiem un jāizvēlas, kuri no vēlamajiem attēliem tiks demonstrēti – pavisam vienkārši.
 
 
 
 
 
 

Tāpat fotogrāfiju aplūkošanai var izmantot automātiski uzstādītu slīdrādi, kur pēc sirds patikas var izvēlēties kādu no daudzajiem attēlu pārejas efektiem, piemēram, līdzīgi kā veidojot prezentāciju. Jāsaka, ka dažkārt lietas, kas mums kalpo tikai vienam mērķim, mēdz apnikt, tad nu jāuzsver, ka modīgie digitālie foto rāmīši ir lieliski piemēroti ne tikai foto, bet arī video klipu apskatei, tajos pat ir integrēti skaļruņi, lai būtu iespējams baudīt muzikālu pavadījumu.

Attēlu izvēle ir ļoti ērta, to veic ar kredītkartes stilā veidoto tālvadības pulti. Tā kā šīs ierīces iespējas nav strikti ierobežotas, var uzstādīt režīmu, kura laikā tiek rādītas tikai, piemēram, ģimenes foto pu apskatei, tajos pat ir integrēti skaļruņi, lai būtu iespējams baudīt muzikālu pavadījumu.

Katrs digitālais foto rāmis nodrošina 12 megapikseļu attēlu demonstrēšanu un šajā gadījumā nebūtu jāsatraucas par atmiņas karšu saderīgumu, jo rāmīši nodrošina iespēju pievienot dažādas atmiņas kartes un failu formātus.

Šos digitālos foto rāmīšus iespējams iegādāties kompānijas mājas lapā, un cenas tiem sākot no 69£ līdz 150£.