Brends tavai labsajūtai!

Waff® ir brends, kas atklāj jaunu komforta dimensiju. Waff® ir domāts tieši tavai atpūtai, Waff® ir lielisks palīgs labas formas uzturēšanai un, pats galvenais, Waff® ir domāts, lai tu justos ērti.
 
 

Runājot vienkāršāk, šis brīnumprodukts Waff® ir apaļš, mīksts un ar gaisu pildīts madracītis, kas piemērojas tev, lai arī kādā pozā tu uz viņa sēdētu vai gulētu! Ražotāji sola momentālu neromuskulārās sistēmas (īsti nezinu, kas tas ir, bet izklausās labi, ne?) relaksāciju un stresa līmeņa mazināšanos. Lai pilnvērtīgi atpūstos un atgūtu zaudētos spēkus, esot nepieciešams tikai 10 līdz 20 minūtes pasnaust uz Waff® madracīša.

 

 

Waff® ir radīts, lai sekotu 3 vērtībām- sportam, veselībai un atpūtai. Dažādie izmēri un dizains nodrošina Waff® piemērotību gan pieaugušajiem, gan bērniem, kā arī grūtniecēm. Un pats jaukākais ir fakts, ka Waff® ir piemērots gan lietošanai telpās, gan ārpus tām- praktiski uz jebkuras virsmas.

 

Vidēja izmēra standarta Waff® cena ir 46 eiro, bet lielā 59 eiro. Mazītiņo Waff® tu vari iegādāties tikai par 16 eiro, bet ja vēlies, lai madracītis būtu ne tikai praktisks, bet arī elegants, tad jāšķirās no summas, kas lielāka par 100 eiro.