Betona grīdas

Pēdējā laika aktualitāte arvien biežāk ir betons. Arvien vairāk tiek atstāts betons kā dekoratīvs elements. Agrāk cilvēki centās to slēpt vai nu aplīmējot ar tapetēm vai krāsojot, ja tās ir sienas, bet betona grīdas parasti izmanto tikai garāžā un telpās, kuras tiks flīzētas.
 
Nerunāsim, protams, par dažādiem izņēmumiem, kuri ir atrodami visur. Kas meklē, tas atrod. Es šobrīd nemeklēju, bet atradu ko citu. Ja betons tiešām patīk kā materiāls vai arī patīk būt aktuālam, tad iespējams ir darīt to ar stilu, ar gaumes izjūtu vai vismaz ne tik prasti. Tad varbūt mašīnu izlikt no viņas istabas un ielikt tur dīvānu ar TV ? Vasaras karstajos brīžos varbūt arī tā ir laba ideja, bet ne ikdienā.

Betons noteikti ir auksts materiāls. Protams, ir siltās grīdas un šī problēma pazūd, bet izjūtas ieraugot betonu tomēr nav tik siltas. Bet šie Transparent Home komandas veidotie dekori grīdām ir fantastiski. Tie piešķir dzīvīgumu telpai, dinamiku. Betona pelēcīgā krāsa nomāc jau vien un pie Latvijas laikapsākļiem, kad laiks lielākoties ir pelēcīgs, tad cilvēkam depresija nebūs tikai 3-4 mēnešus, ja paveiksies. Šos dekorus ir iespējams ieveidot vai nu lejot grīdu vai arī pēc tās ieliešanas.