Beidzot! Ir arī zāles pret pirmdienu rītiem!

Ja teiksi, ka pirmdienu rīti pēc kārtīgas brīvdienu atpūtas Tev sagādā grūtības – darbs, skola un vēl sazin kādas padarīšanas, varu iepriecināt un skaļi teikt – ir izgudrotas zāles pret pirmdienu rītiem! Iedomājies, cik fantastiski – viena tabletīte no rīta un gan Tu, gan Tava ģimene mostas priecīgi, jaunas iedvesmas pārņemti un galu galā arī laimīgi. Teiksi – muļķības, tā nemēdz būt? Tici man, un kā vēl var!
 
 

Lai saņemtu zāles pret pirmdienu rītiem, un citām tamlīdzīgām „kaitēm”, iesaku doties uz Barselonu, lai iegādātos foršās „Happy Pill”. Kas īsti ir „Happy Pill” sastāvā? Tikai un vienīgi pats gardākais, saldākais un kārumnieku iemīļotais - „Happy Pill” ir končas! Wow! Un ne jau šādas tādas končas, bet visgaršīgākās un iedvesmojošākās. Meklē tās Barselonā, veikaliņā, ko ieskāvušas divas ēkas uz Avinguda del Portal de l'Angel, šo vietiņu nav iespējams nepamanīt, ja vien to nav „apsēduši” tūristu bari!

 

Ienākot veikaliņā, Tev tiek iedota imitēta zāļu pudelīte, kur vari iepildīt kādas končas vien vēlies – ķiršu šņorītes, gumijas lācīšus un vēl visādus ņammīgus izstrādājumus. Tad Tev piedāvās izvēlēties, kādas „slimības” laikā Tu vēlētos lietot šīs zāles, nu un tad Tu attiecīgi vari teikt, ka zāles būs „pret pirmdienu rītiem”, tad veikalnieks uzlīmēs uz burciņas attiecīgo šiltīti un aidā, zāles gatavas!