Atvaļinājumu stils visām gaumēm

Atvļinājumi jāsāk plānot laicīgi- to nu mēs no pieredzes zinām. Ja tu esi nolēmis savu atvaļinājumu izmantot rudenī, tad mēs varam piedāvāt vairākas viesnīcas, kas tava atvaļinājuma laikā varēs pildīt ne tikai dzīvojamās platības uzdevumus, bet arī tevi apgādās ar iknedēļas stila devu.
 
 
 

Dodoties uz Aziju, iesakām rezervēt vienu no 30 New Majestic Hotel istabiņām Singapūras vēsturiskajā ķīniešu kvartālā. Katra istaba ir atšķirīga no visām pārējām, tajā skaitā spoguļu istaba, akvārija istaba... Un kā plus minams arī viesnīcas restorāna pavārs, kurš esot daudzu balvu ieguvējs un gardu austrumu maltīšu eksperts.

 

Ja tava dvēsele sen alkst gaismas, tad īstā vieta, kur atpūsties ir Berlīne. Precīzāk Lux-11 dzīvokļi tūristiem. Iekšā - balts un gaišs, kā filmās par debesu valstību. Arpusē – Berlīnes centrs, dzīvīgums un prieks. Papildus iekārdināšanai Lux-11 piedāvā arī SPA procedūras un masāžu.

 

Ja nu tu vēl līdz šīs rindkopas izlasīšanai neesi neko sev rezervējis, tad iečeko Hi-Hotel, kur tu varēsi rezervēt istabu ultra modernā viesnīcā. Spilgtas krāsas, šiks dizains, lielisks skats uz Nicu... Ko gan vairāk var vēlēties?

 
 

 

 

 

Tev atliek tikai izvēlēties!