Apģērbu veikali

 Latvijā ir reti kurš veikals, kuram būtu patiesi vilinošs interjers. Lielākoties tāpēc, ka drēbes ir tik daudz, ka knapi cauri dažreiz var iziet. Nedrīkst jau tā nevienam anti reklāmu taisīt, tāpēc neminēšu nosaukumus. Bet fascinē, ka pie vienām no augstākajām cenām, veikali izskatās pēc tirgus. Protams, cilvēki arī nav nekādi kulturālie. Dažreiz kabīnē ir tik daudz drēbju, ka ja tās izliktu ārā, tad veikalā ieiet laikam nevarētu.

 Cik nu man ir sanācis pa ārzemēm paceļot, tad tur lielākoties pati telpa nav pārbāzta un drēbes ir pārskatāmas. Nav jārokas ar lāpstu, lai atrastu kaut ko labu, jo viss, kas ir izlikts, ir redzams arī nelienot zem kaudzes.

 Bape pie saviem veikaliem ir piedomājuši. Tiesa, drēbes tur ir nedaudz par maz, bet tas varētu būt saitīts ar to, ka nesen atvēries. Bet viss interjers ir pāredzams un baudāms. Patīk, ka griesti ir sapludināti ar sienām un ka interjers nav vienveidīgs, bet ieturēts vienā stilā. Ja jau pie mums ir teju vienas no dārgākajām drēbēm, kapēc mēs nevaram atļauties uztaisīt kaut ko ekskluzīvāku?