Zaļais smēķētāju soliņš un pelnutrauks

 Šodien ir maģiskais datums. Visi precās, prieks par tiem, tikai šķiet nedaudz dīvaini tā apsēstība ar tiem datumiem, bet katrs dara kā grib.

 Lai gan smēķētāji kaitina, tomēr šis tas arī viņiem ir, kas liek nedaudz skatīties uz to pozitīvāk. Ne jau visi smēķētāji ir kretīni, kas pieturās smēķē nojumēs vai garām ejot iepūš sejā dūmus, tāpēc visus vienā maisā arī mest nevar. Vēl viena liela problēma ir izsmēķi, kas ir atrodami gandrīz visur. Tomēr tā ir nebeidzama problēma, kuru risināt būs ļoti grūti, jo kultūra mums tāda.

Šodien par "Pro smoking bench" un "Ash is ok" darinājumiem.

 Ļoti iepatikās šis smēķētāju soliņš no dizainera Fatih Baltas. Zāles josla piedod dzīvīgumu tam visam. Turklāt doma ir, ka vienmēr blakus zālājam var atrast arī miskasti, kur izmest izsmēķi. Šeit tikai tas ir uzkrītošāk parādīts. Domāju, ka zālītē neliksi izsmēķi, ja blakus būs pelnutrauks.

Otra lieta ir pelntrauki ar augu pa vidu ar nosaukumu "Ash is ok" un radījuši to ir Greece is for lovers. Lai iztīrītu pelnutrauku būtu vienkārši no katras puses jāizņem ārā pelnutrauka daļas.