Vēlies bezmaksas masāžu? ..nu gandrīz bezmaksas

Grūts rīts ar sāpošām kājām un varbūt pat muguru pēc kārtējas ballītes? Zināms, kam tad negadās! Steidzami masāžu! Varētu censties un iztikt ar savu roku veiklību vai ļauties noguruma miegam un no rīta pamosties vēl stīvākiem. Bet varbūt labāk doties gulēt un pamosties uz vienkārši ģeniāla izgudrojuma – relaksācijas un masāžas kušetes? Šo brīnumu dēvē par AlphaSphere, tas apvieno sevī visu, ko vien varētu vēlēties skrienošs cilvēks, kuram nav daudz laika, lai dotos uz masāžas salonu, nodarbotos ar jogu vai doties uz kūrortu. Īsāk sakot, būtiskākais, kas piecos vārdos būtu jāzina par AlphaSphere, tas ir krāsa, forma, gaisma un unikāla relaksācija. Tu varēsi sajust nomierinošu apgaismojumu, relaksējošu skaņu, masējošas vibrācijas, patīkamu siltumu.. mm, omulīgi.
 
 
 
 
 
 
 
 
Gribi zināt, kas „lācītim vēderā”? Tātad, pirmkārt, AlphaSphere sastāv no AlphaLounger - multisensoras ierīces, kas nodrošina tehnisko aprīkojumu. Otrkārt, no AlphaProgram – sistēmu programmas, ar to palīdzību Tu vari izvēlēties skaņas programmu vai masēšanas programmu, kur viena no programmām ir īpaši piemērota topošajām māmiņām. Un, treškārt, no AlphaSpace, kas nodrošina 3D uzstādījumus, lai lietotājs varētu izvēlēties sev vēlamāko zvilnēšanas režīmu. Izjūti mieru un harmoniju. Easy!
 
 
 
 
 
 
 
 
Tātad, rezumējam, ar AlphaSphere Tu samazināsi stresu, uzlādēsi savas baterijas jeb atjaunosi spēku, veicināsi savu iztēli un koncentrēsies uz galvenajiem ikdienas pienākumiem. Info par to, kur un kad iegādāties jauno mantiņu, būs vēl nedaudz jāuzgaida, kā saka – labs nāk ar gaidīšanu!