Tev jauns pūkains bezbailīgs draugs

Būs jau vien jāatzīst, ka visa pasaule pilna draudīgu, šausmīgu sapņu un atgadījumu. Jā, gan, arī tev taču kādreiz pamostoties no rīta pēc murgainas nakts, pārņēmusi dīvaina nedrošības sajūta, un nekad īsti nav bijis, kam visu to pastāstīt, lai kļūtu vieglāk.
Un nesaki, esmu pieaudzis, tāpēc nekas mani nespēj nobiedēt un nomākt. Gan lieliem, gan arī mazajiem cilvēciņiem taču ir savas rūpes, kas neliek mieru un tā vien gribas, lai tās pazustu kā nebijušas.
 

Mazi, pūkaini, bezbailīgi, draudzīgi, bet arī neganti – tie ir kičīgie Spiderbite Boutique rūpīgi darinātie mošķīši – piezīmju grāmatiņas, kuriem ļoti garšo tavi murdziņi, raizes un bailes. Īstenībā jau tās ir pavisam vienkāršas piezīmju grāmatiņas, lai gan ar burvīgām tēju notraipītām lappusēm, bet vēl.. katrai no šīm grāmatiņam piemīt sava burvestība, kura sargā tevi.

Nu vai tiešām esi nomākts un pagājušās nakts sapnis ir tev sabojājis visu atlikušo dienu. Pasmaidi, jo tev ir jauns draugs – droši šajā grāmatiņā vari rakstīt, zīmēt, visdažādākajā veidā izklāstīt visu, kas uzkrājies uz sirds.
Atliek vien ieraksta vietā ielikt mošķīša garo asti un tavs bezbailīgais draugs visas tavas rūpes un bēdas apēdīs vienā mirklī, padarot par nebijušām. Šī taču ir maģiskā burvju piezīmju grāmatiņa, kuru vari iegādāties arī e-veikalā, samaksājot par to tikai 20$. ;) Vari to uzdāvināt mazajai māsai, brālim.. vienalga, arī draugam, kurš jūtas vientuļš.