Skrituļdēļu mode.

Atceros, kā bērnībā iegādājos savu pirmo un vienīgo skrituļdēli. Kā jau tajos laikos bija pieņemts, viss bija stingri standartizēts, tāpēc tika meklēti dažādi risinājumi kā padarīt personiskāku savu pārvietošanās līdzekli. Tie bija - gan krāsošana, gan aplīmēšana ar visdažādākajām uzlīmēm. Šodien viss ir mainījies - gan pielietoto materiālu, gan dizaina ziņā.

CorbusBOARDS ir uzdrīkstējušies iet tālāk par vienkāršu koka dēli uz riteņiem. Pirmie mēģinājumi izveidot unikālu dēļa formu tika veikti alumīnijā, kas, pēc manām domām, ir izdevušie pat ļoti labi. Taču autori nonākuši pie domas, ka tomēr koka dēlis ir klasika un spriežot pēc ziņām, kas atrodamas viņu mājas lapā, drīzumā vajadzētu parādīties arī unikālajiem koka dēļiem.

Kā stāsta autori, tad CorbusBOARDS nav paredzēts trikiem, dēlis pats ir kā triks. Tas domāts vienkāršai braukšanai ar domu parādīt citiem, ka tev ir pašam savs stils, jo dēļi netiek un netiks ražoti masveidā, bet gan pēc pasūtījuma. Tas nozīmē, ka katram ir iespēja pasūtīt savam stilam vispiemērotāko dēli. To var izdarīt sazinoties ar izgatavotājiem, viņu pašu mājas lapā. Turpat varat arī iepazīties ar dēļu tapšanas procesiem.