Par dažāda veida atkarībām

Mums visiem ir atkarības. Kādam tā ir no alkohola, citam no azartspēlēm, bet ne visas atkarības ir sliktas. Kaut gan bieži vien aizraujamies ar iedalījumu, kas ir slikts un kas nav. Daudzas garšvielas nemaz nav tik labas mūsu organismam, bet bez tām ēdiens nebūtu tik piesātināts. Zirgiem dod laizīt sāli, lai zobi nebojātos, bet sāli sauc arī par balto nāvi.

Smēķēšana ir kaitīgs ieradums, bet tam arī ir dažas labās puses. Cilvēks paliek uzreiz mierīgāks. Daudzi tādā veidā iepazīstas, lai gan savādāk to īsti nemācētu izdarīt. Tāpat arī smēķēšanas laikā cilvēks domā par lietām, kurām darba laikā, vai precīzāk darbības laikā, nepietiktu laika padomāt, smelties iedvesmu.

Grūti spriest cik veismīgs ir šis dizains, bet Myan Duong ir izveidojis sāls un piparu trauciņus, kas pēc formas atgādina cigaretes un tie novietoti tiek pelnutraukā. Man patīk, bet vai vēlētos tādus redzēt arī ikdienā? Domāju, ka cilvēkiem, kuri plāno atmest, būs grūti, jo visu laiku atgādinās par kaitīgo ieradumu. Cilvēki, kuri nemaz neplāno atmest un dievina šo nodarbi, un cigarete ir viņa dzīvesveids, visdrīzāk iemīlēs šādu dizainu. Spriediet nu paši.