Mana tējkanna –“ mans ziedošais puķu dārzs

Tici vai nē, bet arī tējkannas prot uzziedēt, un šeit neiet runa par daiļajām, penicilīna pārbagātajam pelējuma „puķēm”. Cerams, pamanījāt šajos vārdos ironiju. Un kā nu ne, jo kurš gan vēlētos dzert tēju, kas pārklājusies ar „greznajiem” pelējuma ziediem!
 
 
 
 
 
 
Labprātāk dzert tiešā nozīmē runājot, skaistu tēju! Tēja? Tēja. Tēja! Šis vārds nenoliedzami atgādina Angliju un tās izcilās tējas dzeršanas manieres. Patiesībā ar tēju var saistīt jebko, nu, piemēram, rītu, kad kafija beigusies un ledusskapī neko vairāk par tukšu sulas paku atrast nevar, pat pēc trīskāršas ledusskapja pārbaudes, vai arī kūku un tējas vakars pie mīļotā vai mīļotās meitenes vecākiem. Domājams, topošās sievas mātes vai vīramātes pussalto (ja nu gadījumā tā ir) sirdi var kausēt ne jau gluži izmantojot karstu lodlampu, bet tējkannu ar tajā ziedošu tēju, un Tev ūs iespēja paspīdēt kā foršākajam znotam/vedeklai. Ir taču vērts tādēļ vien papūlēties un sagādāt pārsteigumu!
 
 
 
 
Sīkāk par detaļām. Ziedošās tējas ir Ķīnas amatnieku darbiņš, Kamēr tējas lapas pēc to ievākšanas vēl ir mitras, amatnieki izveido no šīm lapām un ziediem skaistas formas un dizainus tā, ka tie uzzied ikreiz, kad pagatavojamajai tējai uzlejat karstu ūdeni. Mājas lapā CoffyCakes (iečeko!) var pasūtīt astoņus tēju maisījumu veidus ar balto tēju, melno tēju, zaļo tēju un dažādu tēju miksli.
 
 
 
Pasūtot šīs tējas iztērēsiet 39,95 ASV dolārus. Protams, dāvināšanas karstumā nepiemirstiet padomāt par to, vai šai personai ir stikla tējkanniņa, pretējā gadījumā efektu nebūs iespējams redzēt. Vienīgi – var izlīdzēties ar stikla burku no pērn apēstajiem kāpostiem, lai gan risinājumus labāk atstāt jūsu pašu ziņā.