KEDAS pret AIDS, malāriju un tuberkulozi..

    Melnbaltas kedas... sarkanbaltas kedas...rozā & baltas kedas... Kuras izvēlētos īsts kedu mīlis vai kedu mīle? Nevienas? Zini, es arī neņemtu nevienu no piedāvātajiem variantiem! Labāk dotu priekšroku sniegbaltajām kedām ar Sarkangalvītes tematiku!

Izcils modes kliedziens! Lieliska krāsu kombinācija! Burvīgs stils! Ko gan vēl var vēlēties? Es ņemu! Cik maksā un kur tādas var dabūt? Vēl gan pāragri ko tādu jautāt, jo, lūk, šīs kediņas pašreiz atrodas tādā kā „plānā”, un, ja tās saņems pietiekoši daudz pasūtījumu un atbalsta, tad pavisam drīz varētu uzsākt to ražošanu!

Patiesībā šīs kedas nav tikai iztēles un pasaku iedvesmas auglis, tās pasaulē nes daudz svarīgāku vēstījumu. Tātad, Converse dizaina komanda ir izvēlējusies dizaineres Kamillas darbiņu no simts citiem darbiem īpašajai Converse programmai RED. Šī programma sevī ietver vēstījumu ar mērķi mazināt AIDS, malārijas un tuberkulozs izplatību Afrikā, un kā galvenā vēstījuma varone šoreiz Sarkangalvīte. Vai nav patiesi cēls mērķis?

Nu ko, sasparojieties kedu mīļi un turiet īkšķus, lai jaukie kedu pāri nonāktu ja ne Latvijas veikalos, tad vismaz būtu iegādājamas e-veikalā.