Dot nozīmē saņemt!

Pavasarī mēs visi mēdzam pārskatīt savu garderobi. Daļa drēbju aiziet vasaras guļā, citas nonāk goda vietā un tiek valkātas visu pavasari un vasaru. Bet dažas paliek skapja dziļākajos stūros. Mēs it kā domājam, ka gan jau tās noderēs, vai ka tās kādreiz vēl uzvilksim. Un tas tā notiek katru gadu. Šīm drēbēm piepulcējas citas, bet uzvilktas tās tomēr netiek. Šīs drēbes vienkārši stāv skapī, jo izmest tās ’’roka neceļas’’.

Ekonomikas un kultūras augstskolas studenti sadarbībā ar Latvijas Evaņģēliski Luteriskās Baznīcas Diakonijas centru rīko akciju ” Dot nozīmē saņemt’’. Šīs akcijas ietvaros cilvēki tiek aicināti ziedot apģērbu bezpajumtniekiem. Rīgā tiek izvietoti 4 vākšanas punkti – Ekonomikas un Kultūras augstskola (Lomonosova 1); Kultūras augstskola(Ludzas 24, vestibilā); Stradiņu Universitāte (Dzirciema 16, telpa k-103); Krišnas apziņas centrā(Kr. Barona 56). Kā arī cilvēki, kam ir daudz apģērba, ko ziedot, varēs zvanīt uz numuru  26365206 , lai apģērbam atbrauktu pakaļ Rīgas robežās. Atgādinām, ka ziedotajam apģērbam jābūt tīram, salocītam un ievietotam maisiņā.
 
Šī akcija ir lieliska iespēja apvienot patīkamo ar lietderīgo. Palīdzi cilvēkam, kam tas ir nepieciešams un pie viena atbrīvo savu drēbju skapi no liekās slodzes. Ziedojot vajag domāt par to labumu, ko iegūst cilvēks, kurš to saņem. Tādā veidā ziedotājs saņem daudz vairāk nekā ir atdevis. Šajā brīdī materiālais pārtop garīgajā vērtībā, kas ir galvenais priekšnosacījums laimīgas dzīves veidošanai.
 
ZIEDO