BMW ceļojums

Beidzot, esmu saņēmies ievietot savas bildes par BMW piedzīvojumu, kas notika pagājušā vasarā. Pasākums bija elementārs - brauciens ar BMW markas automobīli no Latvijas uz Apvienoto Karalisti. Domāts darīts!

Jāpiebilst, pieminētais BMW ir no "turienes" (no salas), tas vien jau pasākumu padara "interesantu", jo gabals, kuru jānobrauc pa labās puses satiksmi ir ievērojams. Pa ceļam tika izdomāts, ja jau braucam, tad kaut kas arī jāapskata, tāpēc tika nedaudz koriģēts maršruts un devāmies uz "bembistu" Meku - Minheni, kur bāzējas Ilonas pieminētais BMW komplekss. Jāpiebilst, ka par jaunatvērto salonu un renovēto muzeju jau bijām dzirdējuši, un arī to, ka muzejā var satikt GINU. Pēc visas, iespaidīgās, ekspozīcijas apskates sākumā apjukām. Kur tad GINA? Izrādījās, ka GINAI ir atvēlēti īpaši apartamenti muzejā, kopā ar pārējiem BMW konceptiem. Lai nu kā, mans personigais viedoklis par GINU ir tāds, ka biju gaidījis, ka mašīna izskatīsies iespaidīgāk, jo video prezentācijās var redzēt, kā auto "kustās", izstādē tas stāvēja nekustīgs un uz karkasa uzstieptais audums atgādināja parastas automašīnas virsbūvi.

Pēc BMW kompleksa izstaigāšanas devāmies tālāk uz Angliju, kur mūs gaidīja vēl viens pasākums saistīts ar BMW automašīnām - BMW festivāls. Bildes no abiem iepriekš pieminētajiem pasākumiem ir zemāk:

BMW salons

BMW salonsBMW salons

BMW salons

BMW muzejs

BMW muzejs

BMW muzejs

BMW muzejs

BMW muzejs

BMW muzejs

BMW muzejs

BMW muzejs

BMW muzejs

BMW muzejsBMW

BMW festivāls

BMW festivāls

BMW festivāls

BMW festivāls