Sakrati savu ekrānu ar Wario Land!
Sakrati savu ekrānu ar Wario Land!

 Cik gan kaitinoša var būt elektrības pazušana, kad tiek darīti svarīgi darbi. Tieši, kad gribēju jau nopublicēt šo tiešām interesanto reklāmu, ekrānā iestājās tumsa.  Lai gan youtube mani sen vairs neaizrauj, jo tur ir pārāk daudz lieka informācija un to ko vajag to arī šad tad pameklēju. Patīkamāk ir, kad...

23.septembris,2008 dzīvesveids
Galvenais, lai kājas būtu sausas
Galvenais, lai kājas būtu sausas

 Jau pirms kāda laika rakstīju par modernajām kalošām "Swims" un nu atkal tuvojoties rudenim, atgādinu par šīm jaukajām čībām ar jaunām bildēm.

28.augusts,2008 dzīvesveids
Tāfeles pulkstenis
Tāfeles pulkstenis

 Es tik daudz pielietojumus jau izdomāju šim pulkstenim. Sākumā likās nedaudz nevajadzīga lieta, bet kad sāku domāt, kur var pielietot, tad attapos, ka diezgan laba lieta. Bērnudārzos, skolās, dzīvoklī, kojās un citur var izmantot šādu pulksteni. Šis pulkstenis var kalpot kā plānotājs vai kā jautrības veidotājs.

22.augusts,2008 dzīvesveids
Lai pagatavotu ēst, vajag tikai koku!
Lai pagatavotu ēst, vajag tikai koku!

 Tieši tā! Vajag koku, pie kura piesiksnēt klāt jūsu mini virtuvi. Es neteikšu, ka tas ir parocīgākais un praktiskākais, kas ir izgudrots, bet katrā ziņā tā ir alternatīva. Tie, kuriem ikdiena ir telpās un dabā izbrauc ļoti reti, diez vai kas tāds noderēs, bet tā kā ir cilvēki, kuri dabā...

19.augusts,2008 dzīvesveids
We build for the future
We build for the future

 Ar šādu nosaukumu tika izveidota reklāmas kampaņa, kuru veido "Strategies" no Ēģiptes un šo kampaņu veido priekš "Tal’at Mustapha Construction". Nu tad lūkojam!

11.augusts,2008 dzīvesveids
Skin Cancer dvielis
Skin Cancer dvielis

Tā kā vasara ne gluži jau ir garām un saulainas dienas vēl ir un cerams arī būs, tad noteikti atradīsim cilvēkus pludmalē, kas sauļojās. Dažreiz uz ielas nākas redzēt tik brūnus cilvēkus, ka šķiet viņš regulāri aizmieg pludmalē vai varbūt solārijā, bet par solāriju nē.

08.augusts,2008 dzīvesveids