Veldzējums gumijas sandalēs –“ kaut kas nereāls?

Dram Sandal ir jaukas, ierasta izskata, ūdensizturīgas sandales, būtībā nedaudz modulēti pludmales apavi, bet jūs neuzminēsiet, kur slēpjas to unikalitāte? Tajā, ka tās nekad nesaplīst, ir mūžizturīgas? Nepareizi! Miniet vēl! Varbūt tām ir kāda īpaša detaļa, kas ir pievienojama un šādā veidā pludmales sandaļu funkcija iegūst pavisam citu skatījumu? Ir jau nedaudz tuvāk patiesībai, pareizā atbilde ir jau pavisam tuvu! Patiesība ir tāda, ka šīs pavisam ierastā izskata sandales, kuras kājās varētu būt ikvienam no jums un citi pat nenojaustu par to funkcijām, ražošanas procesā ir izveidots īpašs nodalījums.
 
 
 
 
 
 
Šis nodalījums ir paredzēts, lai jūs to uzpildītu ar savu iecienītāko dzērienu. Iebūvētais poliuretāna blašķītis ir apslēpts sandales papēdī un to atvērt var ar īpašu atslēgu, lai jūs varētu izliet iepildīto dzērienu no sandales tad, kad vien vēlaties. Jā, labs veids kā piesaistīt uzmanību savu līdzcilvēku vidū. Lai gan visticamāk vispirms jūs viņos izraisīsiet manāmu samulsumu un varbūt pat jautrus smiekliņus, bet tas taču nav šķērslis, lai parādītu apkārtējai tautai, ka neesat nekāds vakarējais un zināt, kur atrast tik praktiskas un reizē kičīgas lietas, lai izpelnītos citu apbrīnu. Tātad, apbrīnu un ultra-stilīgā statusu varēsiet iegūt par 39.95 - 46.00 ASV dolāriem, pasūtot sandales interneta veikalā.
 
 
Par to, kā šis iebūvētais blašķītis būs mazgājams un vai dzēriens apavu valkāšanas rezultātā nebūs nebaudāmi sasilis, ražotāji pagaidām klusē.