Uzsien pareizo šlipsi un visiem būs skaidrs, kas Tu par tipiņu

Zināms, ka brīžos, kad mums veicas, mēs vēlamies padižoties ar saviem panākumiem. Bieži vien tie ir nevis personiska rakstura gadījumi, bet, piemēram, pavirzīšanās nedaudz augstāk pa karjeras kāpnēm, kur zem paša degungala jau rēgojas kompānijas direktora iesildītā vietiņa. „Nekas, es pavisam drīz tur būšu, vēl mazdrusciņ jāpaciešas”, jūs sakāt, sevi mierinot. Tad kādā jaukā rītā Tu knapi spēj attapties no fascinējošām ziņām, ka tieši Tu, nevis Pēteris no mārketinga nodaļas, esi kļuvis pilntiesīgs direktora krēsla īpašnieks. Labi, esmu direktors, nu un? Varbūt šai vietai esmu „zaļš gurķis”, bet kā tādā gadījumā lai ieaudzinu respektu pret sevi no vecāko darbinieku puses? Ar sausu runāšanu pareizā attieksme ne vienmēr tiks sasniegta, jāķeras klāt pie vizuāliem ieročiem.
 
 
 
 
 

Un tātad, cienījamais, kaklasaišu piedāvājums ir gana plašs, kur Tu noteikti atradīsi sev tīkamāko un piemērotāko. Balta kaklasaite ar Sarkanā Krusta simbolu nevienam neradīs šaubas par to, ka esi medicīnas darbinieks. Vai, piemēram, kaklasaite ar kuģa attēlu, pludmali liecinās, ka esi kaislīgs burātājs, vai arī atgādinās par Tavām jūrnieka gaitām. Katram no mums kaklasaites attēls ar kaut ko asociējas, pat, ja asociatīvā saite par konkrēto attēlu diviem cilvēkiem nav vienāda, nepazīstamam sarunu biedram, ko esi saticis pieņemšanā, būs skaidrs, par kādu tēmu ar Tevi būtu veiksmīgāk uzsākt dialogu. Lai gan lieliskās šautenes ar revolvera attēlu vairāk atgādina Sicīlijas mafijas tētuka „darbarīku”, tikpat labi šāda kaklasaite piestāvēs policistam. Un iedomājies kas būs, ja Tu ierodies uz kādu super-baļļuku, kur tomēr dress code par varītēm vēlas uztiept Tev mugurā uzvalku, un Tavai pavadone tērpta kokteiļkleitiņā, kas ir tieši tādas pašas nokrāsas?! Visi vienbalsīgi kliegs „Super! Kur dabūji šo feino kaklasaiti. Jūs esat vienkārši .. neko nesaku”.

Un tad Tu lepni un paceltu galvu varēsi atbildēt „Pasūtīju ražotāja CYBEROPTIX TIE LAB mājas lapā, samaksājot par savu pirkumu nieka 40,- ASV dolārus. Tikai brīdinu, ja arī jūs iedomājieties ko līdzīgu iegādāties, izvēles process varētu būt ilgs, jo piedāvātās kaklasaites ir pieejamas vairākos toņos”.

Tāpēc negulšņā savā pludmales zvilnī, bet aši iečeko mājas lapu, lai saprastu ap ko lietas grozās. PASŪTI!!! Kaklasaite ar gramofona, kuģu, revolvera, sivēnu, mediķa un zivs skeleta attēlu būs Tava sākot no 30, - ASV dolāriem.