Uguns nakts Vienkoču parkā 2. oktobrī

2. oktobrī līdz ar tumsas iestāšanos Vienkoču parkā atkal notiks nu jau gadskārtējā „Uguns nakts".

Tas ir noskaņu un gaismas pasākums ar nolūku padarīt vienu īso rudens dienu garāku, sasildīt sevi ar sveču siltumu un gaismu, uzlādēt sevi ziemas tumšajam periodam, lai vieglāk būtu sagaidīt pavasari. Oktobris, rudens, vēl nav pārāk auksts, bet satumst jau diezgan ātri. Tuvojas ziemas tumšais periods.

Uguns nakts Vienkoču parkā 2010.

Lai būtu vieglāk sagaidīt silto pavasara saulīti un nākamo vasaru, viss Vienkoču parka Gaismas mežiņš tiek izlikts ar svecēm*. Visā meža pudurī ir izvietoti vienkoču gaismas ķermeņi, kas arī tiks izgaismoti ar svecēm, iegūstot savdabīgu āra apgaismojumu. Tāpat plkst. 21.00. būs arī tradicionālais lāpu gājiens pa parka takām, kas radīs citu parka redzējumu. Pašā meža viducī būs lielais ugunskurs, pie kura sildīties, un iespēja nobaudīt siltu zāļu tēju. Kādam būs baisi, kādam neparasti, kādam noslēpumaini un vēl kādam romantiski! Aicinām šīs sajūtas gūt kopā, pozitīvi uzlādēties, uzņemt sveču izstaroto enerģiju un izstaigāties pa naksnīgajām parka takām.

* Jums ir iespēja ielikt arī savu artavu gaismas radīšanā ņemot līdzi savu dārza sveci (uzrādot pie kases saņemsiet 50% atlaidi ieejas maksai).

Ieejas maksa: 2Ls pieaugušajiem, 1Ls skolēniem un pensionāriem, pirmsskolas vecuma bērniem bezmaksas. Kontaktinformācija: www.vienkoci.lv; tālr. 29329065