Trio Baiks

Daudzi jaunie vecāki savus bērnus uz bērnudārzu ved ar mašīnu, bet tiem, kam ceļš līdz bērnudārzam un pēc tam darbam nav tik tāls, bieži izvēlas pārvietošanos ar kājām. Bet veltīgi! Pareizā izvēle ir TrioBike - velosipēda un bērnu ratiņu apvienojums. Un ne tikai apvienojums, tu vari tos izmantot arī atsevišķi.

 

Galvenā doma - iesēdini bērņukus (maksimums divus) velosipēdam priekšā piemontētajos ratiņos, aizved uz bērnudārzu, ātri pārvērt savu braucamrīku par parastu ričuku un aizminies līdz darbam! Ja atstāsi ratiņus bērnudārzā, vakarā tavs dzīvesbiedrs varēs bērnus uz mājām aizgādāt piemontējot ratiņus pie sava riteņa vai vienkārši stumjot ratiņus.

Šobrīd pieejamās riteņu krāsas ir armijas zaļa, melna un balta, bet ratiņu daļa, kā jau bērnu teritorija pieejama arī spilgtākās krāsās. Protams, ir padomāts gan par riteņbraucēju, gan bērnu ērtību un drošību. Ratiņi ir testēti Dānijas Patērētāju biedrības uzraudzībā, to sēdekļi ir mīksti un ar foršām, mazām drošības jostiņām. Ritenim ir minimālisma stilā ieturēts dizains un septiņi ātrumi. Sīkāk ar TrioBike fīčām var iepazīties mājas lapā, vienīgais jārēķinās ar faktu, ka viens ričuks maksā tūkstoti eiro, bet ratiņi pusotru tūkstoti.

 

 

Un ja tu brīnies, kur paliek priekšējais ritenis, kamēr velosipēdam ir piemontēti ratiņi- atklāšu tev noslēpumu- tas ir droši paslēpies ZEM ratiņiem! ;)