Taupi ūdeni ar inovatīviem dušas un maisītāju risinājumiem

Ilgāku laiku mēģinu pieķerties pie mājas remonta stāsta turpinājuma, bet šobrīd ir iesākti vairāki procesi, kas apēd daudz laika un enerģijas. Vannas istaba jau kādu laiku ir principā ir pabeigta, ja neskaita visādus sīkumus un atkāpes, kuras nav tik būtiskas, lai atliktu citus svarīgākus darbus, bet pieķerties tādam pieredzes apkopojumam vēl nesanāk. Šajā rakstā gan saistība ar vannas istabu būs, bet vairāk par inovācijām ūdens ekonomijā un dušošanās pieredzes uzlabošanā.

Man patīk pasekot līdzi pūļa finansēšanas platformas projektiem, jo tur nereti var uziet dažādus interesantus un reizēm arī noderīgus projektus, tomēr vienmēr pastāv šie blakus faktori. Cik ātri (un vai vispār) produkts nonāks pie klienta, cik tas atbildīs kampaņā aprakstītajam un vai tā būs labāk iztērēta nauda. Kādam liksies drošāk un vienkāršāk pieturēties pie pārbaudītām vērtībām. Šoreiz trīs produkti ar līdzīgu mērķi, par kuriem sīki nestāstīšu, jo tiem visiem ir reklāmas video.

Pirmais produkts ir MiniBle S – nanoburbuļu maisītāja aerators. Maisītāja aerators pats par sevi nav nekas jauns un tā galvenā ideja ir bagātināt ūdeni ar gaisu, tādējādi samazinot šļakstīšanos un ūdens patēriņu. Minible S sola 30% ūdens ekonomiju, bet tā galvenā īpašība ir īpaša konstrukcija, kura rada nanoburbuļus, kuri ir par 500 reizēm mazāki nekā ādas poras, kas ļauj iekļūt daudz dziļāk ādā un produktu virsmās un attīrīt tās daudz efektīvāk. Piegādi sola maijā un šobrīd kampaņas cena ir 70 Eur.

Otrais produkts ir Methven radītā dušas klausule Kiri, kura izmanto uzņēmuma patentēto Satinjet tehnoloģiju. Princips ir diezgan vienkāršs. Ūdens strūklas, triecoties viena pret otru, rada tūkstošiem pilienu. Ūdens pilienu blīvums ļauj saglabāt ūdeni ilgāk siltu un padara patīkamāku mazgāšanās pieredzi. Ne mazāk svarīgi – uzņēmums apgalvo, ka risinājums ļauj ietaupīt līdz pat 40% ūdeni. Tiesa, ja mazgāšanās būs tik patīkama, ka vēlme būs dušoties ilgāk, tie procenti var mainīties otrā virzienā. Kiri maksā 44 Eur un ir garantēta piegāde. Ir arī ekskluzīvāki dizaini, ja ir vēlme patērēties.

Pēdējais un smalkākais produkts ar līdzīgu mērķi – samazināt ūdens patēriņu, uzlabojot dušošanās pieredzi, ir Nebia Spa duša 2.0. Princips visticamāk ir līdzīgs kā otrajā gadījumā, kur ūdens strūklas tiek vērstas viena pret otru, tādējādi radot blīvāku ūdens pilienu plūsmu. Tiesa, Nebia radītāji sola līdz pat 65% mazāku ūdens patēriņu. Šis komplekts izmaksās jau 350$.