Tarzāna cienīgs mājoklis

Ja es būtu Tarzāns, mana Džeina noteikti mitinātos manos lieliskajos apartamentos, kas ierīkoti kokā. Un tad es kā varonis, pārnesdams mājās ēdienu, pārvietotos pa turpat esošajām liānām, piezemējoties uz mājas balkoniņa
Nu ja, vai no bērnības vēl atceries foršos kokā būvētos štābiņus? Katrā ziņā, ja ir nedaudz piemirsies, pavēro amerikāņu filmas, un sapratīsi, ka lielākoties mazie puišeļi uzturas savos kokā ierīkotajos slēpņos. Ja arī sākotnēji tā šķiet tikai bērnišķīga aizraušanās, tad ieskaties vērīgāk bildēs un palūko, ka šis ir tiešām foršs sadzīvisks risinājums. Īpaši Tev celta vasarnīca kokos, lai atpūstos no pilsētas drūzmas un netīrumiem - ekoloģiski tīra vide, svaigs gaiss ;) Tavas burvīgās brīvdienas ārpus pilsētas.
 
 

Ar mājas būvniecības projektiem nodarbojas kompānija BlueForest, kura jau šobrīd apkalpo ļoti daudz pasūtījumu un tai ir lieliski veidots projektu portfolio, lai ikviens interesents varētu palūkoties, kā izskatās mājiņu dizains, novietojums, cik liela naudas summa ir nepieciešama, lai segtu būvniecības darbu izmaksas un tā tālāk.

 

Tava vēl nerealizētā fantāzija par bērnu mājiņu izmaksās aptuveni 10 000 mārciņu, ģimenes mītni - 100 000 mārciņām. Šis namiņš noteikti var kalpot par vietu, kur baudīt divvientulības brīžus – sazinies ar BlueForest un tev pašam būs savs dabai draudzīgais džungļu namiņš.