Stikla klaviatūra

 Attīstība notiek visu laiku. Vēl nesen nācās piesēsties pie klaviatūras, kas man bija pirms 6 gadiem. Sajutos nedaudz neveikli. Taustiņi augsti, daudz jāspiež, cieti un pati klaviatūra klab. Nereti filmās ir redzams, kā cilvēki strādā ar stikla virsmām. Tālāk jau ir tikai projekcijas.

 Es apšaubu šai klaviatūrai tikai vienu lietu. Tā kā jau aptuveni 3 gadus raksti neskatoties uz klaviatūru, bet vairāk vadoties pēc taustes un pieraduma, kur ir kurš taustiņš, tad šeit sāksies problēma. Pa šādu virsmu būs grūti orientēties pēc taustiņiem. Protams, līnijas, kas atdalīs pogas, ja tādas būs, jo pagaidām pogas būs redzamas tikai ar apgaismojumu, būs jūtamas, bet vai tas būs pietiekami, lai rakstīšana būtu gana ērta. 

 Pierast jau var pie visa un tāpat arī ietrennēties. Šis, protams, ir koncepts, kuru ir veidojis dizaineris Kong Fanwen. Klaviatūra ir veidota no stikla virsmas un iekšējā apgaismojuma. Apgalvo, ka klaviatūrā būs arī kamera un klaviatūra būs aprīkota ar jaunākajiem (kā vienmēr) kustību un skārienu sensoriem.