Stage5 - latviešu radīts multifunkcionāls viedtālruņa statīvs ar iebūvētu vibrācijas skaļruni

Stage5 - Latviešu komandas radītais multifunkcionālais viedtālruņa statīvs(Stage5) ar iebūvētu vibrācijas skaļruni, kurš sekmīgi piedalās Kickstarter kampaņā.

Jauns un inovatīvs tehnoloģiju produkts piedalās Kickstarter kampaņā, pēc kuras tas parādīsies viedtālruņu aksesuāru tirgū. Stage5 statīvs aprīkots ar kompaktu, bet jaudīgu vibrācijas skaļruni. Iebūvētais skaļrunis ļauj klausīties kvalitatīvu mūziku izmantojot lietotāja viedtālruni vai jebkuru mūzikas atskaņošanas ierīci, kura aprīkota ar Bluetooth tehnoloģiju.

Pirmais multifunkcionālais viedtālruņu statīvs ar savu aplikāciju. Vienkārši lietojams, aplikācija ļauj mainīt skaņas signāla frekvenci(equalizer), tādā veidā iegūstot tieši sev tīkamāko skanējumu. Kā arī iespējams iestatīt statīva skaļruni skaņu signālu saņemšanai no citām aplikācijām, zvaniem un modinātāja. Aplikācija arī ļauj pārbaudīt vibrācijas skaļruņa baterijas līmeni un veikt skaņas signāla pārveidošanu atbilstoši savai gaumei. Aplikācijas pieejama iOS, Android un Windows Phone lietotājiem.

Stage5 statīva satriecošais dizains papildināts ar augstas kvalitātes skaņas sistēmu. Tas strādā ar Iphone, Android, Windows Phone telefoniem, kā arī ar citām Bluetooth aprīkotām ierīcēm.

Lielākajai daļai pašlaik tirgū esošo viedtālruņu statīvu ir vājās puses, tie vai nu atbalsta tikai viena ražotāja viedtālruņus vai nav aprīkoti ar skaņas sistēmu vai arī to cena ir nesamērīgi augsta. Produkts ir radīts, lai cilvēkiem atklātu jaunu skaņas pasauli, izmantojot vibrāciju skaļruņa tehnoloģijas, kuras pārvērš jebkuru rezonējošu virsmu augstas kvalitātes skaļrunī. Mainot virsmu iespējams iegūt vienreizēju un neatkārtojamu skanējumu.

Statīvs ir veidots no augstas kvalitātes alumīnija sakausējuma, tas pieejams vairākās krāsās (Sudraba, Zelta, Melnā un Tumši pelēkā). Statīva apakšpuse ir pārklāta ar īpaši noturīgu gumiju, kura nodrošina statīva stabilitāti un ļauj vibrācijas skaļrunim efektīvāk izmantot virsmu labākam skanējumam.

Statīva kompaktais izmērs ļauj to ērti lietot ikdienā, tas atradīs savu vietu gan darbā, gan mājās. Tikpat labi tas pierāda sevi pasākumos, jums nav jāmeklē elektrības vads, lai klausītos mūziku, jums nav jābaidās, ka kāds nejauši nometīs vai aplies jūsu telefonu. Jūs vienkārši atskaņojat mūziku, izmantojot Bluetooth un jūs varat klausīties mūziku līdz pat 6 stundām ar statīvā iebūvēto bateriju.

Pašlaik tirgū nav pieejams neviens produkts, kurš piedāvā šāda veida risinājumus. Lielisks dizains papildināts ar plašo funkciju klāstu. Stage5 komanda ir radījusi pirmo viedtālruņa statīvu, kura funkcijas jūs varat apskatīt un kontrolēt ar savu viedtālruņa palīdzību.

Visi kuri vēlas atbalstīt un iegūt šo statīvu savā īpašumā, var atbalstīt Stage5 projektu Kickstarter kampaņā. Māris Poikāns(Idejas autors) Kārlis Ozols(Produkta attīstītājs) un Pēteris Mangulis(dizainers) ir strādājuši pie projekta izveides vairāk kā gadu. Sekmīgi noslēdzoties Kickstarter kampaņai, Stage5 statīvs tirgū parādīsies jau 2014. gada septembrī.