Sojas vaska sveces "Vintage Candella"

Rīgā ir piereģistrēts jauns uzņēmums "Vintage Candella", kas specializējas ekskluzīvu dizaina sveču ražošanā, izgatavotu no 100% dabiska sojas vaska, vintāžas stilā.

 

 

  

 Vintage Candella, soja, sveces, vitāža

Vintāžas bums aptvēra ne tikai Ameriku, Krieviju, bet arī Eiropu. Vintāža - tās ir atmiņas par jaunību, par cilvēka dzīves labākajiem gadiem. Atsakoties no plaša patēriņa prēcēm, jūs pavisam savādāk skatīsieties uz pasauli. Tikai tā jūs varēsiet uzsvērt savu individualitāti. Nav noslēpums, ka slaveni dizaineri arvien biežāk un biežāk sāka vērst savus skatus uz aizgājušo laikmetu.

Vintāžas stila mantas kļūst arvien vērtīgākas. Mūsdienās šis stils ir ļoti populārs. Un vintāžas stila interjera neatņemama daļa, protams, ir sveces.

Vintage Candella, soja, sveces, vitāža

Mūsu uzņēmuma "Vintage Candella" sveces ir ekskluzīvs produkts, kas ir izstrādāts tādā stilā, kas ļauj izjust burvīgu pagātni ar brīnumainu likteni. Stilīgas un neatkārtojamas vintāžas sveces atveido visu pagātnes pazīstamu zīmolu siltumu. Katra svece atspoguļo pagājuša laikmeta noskaņojumu, stilu vai zīmolu, ar savu stāstu un likteni. Iespējams, tās ir jūsu vecmāmiņu vai nepazīstamu „bohēmas” dāmu atmiņas un sapņi. Vintāžas sveces - tā ir pagātnes saliņa mūsu laika okeānā. Nokļūstot šajā saliņā, jūs aizmirstat par steigu un, it kā izkrītat no ātras laika plūsmas.

"Vintage Candella" produkciju izvēlas intelektuāļi un ekskluzīva cienītāji, kā arī tie, kuri atsakas no parastām konvejera svecēm, kuras izgatavo mašīnas un kuras mēs esam pieraduši redzēt katrā veikalā. Mūsu sveces tiek izgatavotas ar maigām un rūpīgām rokām, uz oriģinālu recepšu pamata. Ļoti rūpīga viskvalitatīvāko izejvielu izvēle ir kvalitātes garantija. Ražošanā mēs izmantojam sojas ekoloģisko vasku, kuram ir garantija, ka tas nesatur naftas pārstrādes produktus. Sojas ekoloģiskajam vaskam uz 100% ir augu sastāvs un tas ātri iegūst popularitāti sveču cienītāju vidū. Sveces atrodas dzelzs konteinerī, kas ir liels pluss drošībai, atšķirībā no citām svecēm, kurām ir vajadzīgs svečturis, kurš pastāvīgi jātira pēc sveces nodegšanas. Un pats galvenais - pēc sveces izmantošanas Jums par piemiņu paliek metalisks konteineris ar unikālu vintāžas etiķeti, kam ir savs neapšaubāms vēsturisks liktenis un kuru var izmantot kā rotājumu Jūsu interjeram vai izmantot citām personiskām vajadzībām. Deglis ir izgatavots no 100% kokvilnas, nesatur svinu un citus metālus.

Vintage Candella, soja, sveces, vitāža

Sveces no sojas vaska ir bioloģiski un ekoloģiski tīras, drošas gan bērniem, gan grūtniecēm.

No sojas vaska var izgatavot dabiskas masāžas sveces, kas ir veselīgas ādai, un vienlaikus arī absolūti nekaitīgas. Tas arī ir atradums tiem, kas rūpējas par izmantotas produkcijas ekoloģiskumu un par ekoloģiju kopumā!

Vintage Candella, soja, sveces, vitāža

Mēs uzskatam, ka Latvijai jāražo moderna un ekskluzīva produkcija un jākļūst labāk atpazīstamai ārzemju tirgū. Tieši tāpēc mēs kā savas valsts patrioti atvēram ražošanu tieši Latvijā.

Vintāžas Svece ir ekskluzīva un neparasta dāvana Jūsu draugiem un radiniekiem.