Skeita dēlis - pačukstēs kaut ko par tavu personību

Visiem - gan puišiem, gan meitenēm – aktīva dzīves veida piekritējiem, kaislīgiem skrituļdēļotājiem šī ir vienkārši sensacionāla ziņa. Kāds ir parūpējies par to, lai tev ierodoties skeitparkā, visu skatieni tiktu pievērsti tikai tev, lai gan .. drīzāk jau tavam dēlim. ;)
 
 
 

Kur? Kas? Kāpēc? .. Amkashop kreatīvie un radošie dizaineri atkal ir pelnījuši žetonu, jo šie unikālie dēļi ir tiešām apbrīna vērti. Par to nemaz nav jāšaubas. Īsts roku darbs, kura veidošanā tiek pielietotas neskaitāmas metodes, lai vienkāršu dēli pārvērstu brīnumā, piešķirot tam personību.
Īpaši apstrādāti, dažādās tehnikās, ņemot talkā izdomu, krāsu baloniņus, uzlīmes, krāsas un visādus citādus palīgmateriālus – tiek radīts neatkārtojams effekts. Dēlis kļuvis par mākslas darbu un ikviens var pie tāda tikt.

 

Laikam gan būs žēl to apskrāpēt, bet neķer krenķi – vari to arī piekarināt virs gultas un tikai retu reizi, paķert to līdzi uz skeitparku un pazīmēties saviem draugiem. Meitenes noteikti būs sajūsmā! Varbūt atliek vien vēl pieminēt to, ka šie skeita dēļi ir kopskaitā tikai 200, katrs ir savādāks, īpašs, kā arī daļa jau ir izpirkta. Taču, ja tev gribas izveidot kaut ko individuālu, kas paspilgtinās tavu personību un nav žēl 300 eiro, kāda ir šo neatkārtojamo dēļu cena – pasūti to Amkashop mājas lapā. Vai arī, ņem rokās zīmuli, zīmē skici un mēģini paša spēkiem ko izveidot. Ideja taču tev tagad ir deguna priekšā.. :)