Še tev! Mēdamies ar stilu.

Ticu, ka gandrīz katru mūsu rītu kāds noteikti pamanīsies sabojāt. Ja ne gluži tie būs darba kolēģi, tad nu brāļi un māsas noteikti būs vieni no tiem, kas labprāt pamodina Tevī dusmu pūķi. Bet ko nu tā dusmosies un bozīsies uz mazajiem negantniekiem, varbūt vienkārši parādi viņiem mēli, lai zina, kurš te ir galvenais! :)
 
 

Ha, labs variants, ne? Attua Aparicio ir radījusi foršās mēdām-krūzītes, lai Tu ikreiz, kad dzer kafiju, tēju, vari arī nekaitīgi pajokot, dot mājienu vai vienkārši parādīt savu nostāju. Paņemt savu mēdām-krūzīti un sasmīdini klātesošos.

Atceries gan, ka tiekoties ar kādiem svarīgiem biznesa cilvēkiem Tev diez vai noderēs šīs mēdām-krūzītes, jo viņi varētu arī nesaprast. Toties, ieturot kafijas pauzes darba kolektīvā, der padomāt, vai kolēģīšu vidū nav kāds hronisks „ātras apvainošanās slimnieks”, kas nedod dies’ tādēļ vien, ka būsi uz darbu paņēmis savu superstilīgo krūzīti, ņems un uzmetīs lūpu. Lai nu kā, tad nonākam pie secinājuma, ka visdrošāk to izmantot ir mājās, draugu vidū un cena tām tikai 29$