Saucam pēc saules!

Labākais veids kā sasaukt vasaras sauli ir staigāt stilīgās saulesbrillēs! Šovasar ir pieejama plaša izvēle stilīgo saulesbriļļu jomā. Vēl aizvien modē ir lielie stikli, bet tu vari izvērsties foršu rāmīšu izvēlē! Brilles ar interesantu rokām veidotu ādas rāmīti par 75 dolāriem ir nopērkamas Splash.

Ja gribi fošas rozā brilles, kādas pagaidām ir pagatavotas ierobežotā skaitā par 313 dolāriem vari pacensties iegādāties Linda Farrow Vintage Eyewear jaunās saulles brilles. Dizaineris - Mattehew Williamson.

Savukārt kādam varētu patikt saulesbrilles Rock & Republic, kuras dizaneri ir apveltījuši gan ar elegantām dzintara krāsas lēcām gan ar stilīgu rāmi un kājiņām, 300$.

Bet, kad garstāvoklis jautrāks gan puikas, gan meitenes var pajautroties ar krāsainām retro stila lielbrillēm! Galvenais ir pašpārliecinātība! The Super Retro saulenes drīz būs pieejamas pārdošanā. Vairāk info. Colab Perks & Mini Holey saulesbrilles maksā 210$.

Ja nu garastāvoklis nav tik labs, tad uzlabo to ar brillēm, kuras tiek piedāvātas kopā ar uz lēcām uzlīmējamiem punktinjiem! Daudzi skatieni tavā virzienā garantēti! Plus briļļu kājiņas iekšpusē atradiisi uzraxtus 'Holy Mountain! Holy Shit!'...