Sapņo apgūt origami locīšanas mākslu? Sāc locīt mobilo telefonu un DVD pleijeri!

 

Origami DVD pleijeris ir pārnēsājams DVD, kas nākotnē tiktu ražots izmantojot jaunu e-papīru, pēc pašreizējām aplēsēm, papīra attīstības procesu, ko vadīs Izraēlā esoša kompānija Mag-Ink. Šim speciālajam papīram ir jānodrošina pilnu krāsu gammu, elastību un jābūt piemērotam, jo to izmantos, veidojot DVD displeja tehnoloģiju. Tomēr nejauciet šo DVD pleijeri ar Microsoft Origami projektu, jo tie nav salīdzināmi.

Šī pleijera mērķauditorija būtu biznesa ceļotāji, kas izvēlas viņiem ērtāko veidu, lai noskatītos DVD filmas. Kā jau biznesa cilvēkiem, šai auditorijai būtu svarīga produkta kvalitāte, par ko arī nežēlotu naudu, samaksājot par patiesi tehnoloģiski augstvērtīgu kvalitāti. Kā galveno DVD pleijera priekšrocību jāmin pārvietojamības ērtums.

Līdzīgu tehnoloģiju varēs pielietot nākotnes origami mobilajiem telefoniem, kur, pateicoties e-papīra tehnoloģijai, telefona displejs palielināsies vairākkārtīgi. Varbūt kāds domā, ka tā ir „lieka greznība” un mobilie telefoni tam jau arī ir domātu, lai būtu mobili, ērti lietojami, un kāpēc gan vajadzētu sarežģīt dzīvi, izveidojot milzīgu displeju? Gan jau katram no jums radīsies ideja, kādu priekšrocību sniegs šāda inovācija; nu kaut vai atvieglos dzīvi tiem, kas mājās piemirsuši brilles tieši tajā dienā, kad gaidāma īpaši svarīga īsziņa.
Būtu jauki iegādāties šādas origami lietiņas, tomēr neviens nevar patekt, kad mēs šādus produktus reāli varēsim aplūkot, jo idejas koncepts pats par sevi šķiet nedaudz anahronisks, tādēļ šobrīd neatliek nekas cits kā gadīt jaunus pavērsienus produktu attīstības periodā.