Salt`n`Pepper

 Apmeklējot dažādus restorānus un ēstuves, var redzēt arī dažādus interjerus un galda piederumus. Jo oriģinālāk un skaistāk, jo labāk. Tad nu lūk piedāvāju apskatīt 3 dažādus sāls un pipara trauciņus, kuri, manuprāt, ir ļoti interesanti un savā ziņā oriģināli.

 Šie interesantiem trauciņi varētu būt uzskatāmi par vienreizējiem, bet neviens neliedz tos paturēt ilgāk, ja tie nav vēl izlietoti. Turklāt, ņemot vērā to izmērus (16 cm augstumā x 4,5 cm biezumā x 2,5 cm biezumā) domāju visnotaļ, ka priekš vienreizējiem traukiem, tie varētu tikt lietoti diezgan ilgi. Interesantā daļa ir tā, ka šis lielais trauks tiek pārlausts uz pusēm un tad tikai kļūst lietojams.  Cena tiem arī nav nemaz tik maza. Par 99 $ to variet nopirkt šeit

 

 

  Nākamais, ko vēlos parādīt ir vienkārši trauciņi, kas varētu vairāk bērniem patikt, jo tie ir kā kosmosa kuģīši. Lietošanas ziņā nekas īpašs nav jāzina. Nav vajadzīga raķešu degviela vai speciāli algoti kosmonauti. Turklāt, šie trauciņi ir krietni vien lētāki, nekā augšāp minētie. Cena ir ~13 Ls un iegādāties var viņus šeit.

 

 

 Un pēdējais, ko vēlējos vēl parādīt ir nedaudz jau abstraktākas formas trauki. Dizaineris tiem ir Bruce R. Macdonald. Forma ir ļoti interesanta, bet žēl, ka neizdevās atrast bildes, kur būtu parādīts, kā šo trauku uzpilda vai lieto.