RTU studentu darbu skate „Ķīpsalas dizaina kods”

20. jūnijā t/c «Olimpia» notika Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Tekstilmateriālu un tehnoloģiju dizaina institūta absolventu un 2011./2012. studiju gada bakalauru studiju diplomandu darbu skates «Ķīpsalas dizaina kods» atklāšana. «Ķīpsalas dizaina kods» nozīmē ne tikai radīt funkcionālu produktu, bet arī izplānot tā ražošanas procesu. Tas ir pārdomāts materiālu lietojums dizaina priekšmetos, funkcionalitāte, estētiskums, ergonomika, inovācijas.

Izstāde būs atvērta līdz 31. augustam t/c «Olimpia», Ķīpsalā, Azenes ielā 5. 2. stāva izstāžu zālē. Darba laiks: katru dienu no plkst. 10.00 līdz 21.00.

Patīkami pārsteidza izstādes noformējums un iekārtojums, kuru veica TTDI maģistratūras 1. kursa studentes. Izstāde ir īpaša ar to, ka tādā formātā tā notiek pirmo reizi, bet iepriekšējos gados RTU studentu darbus varēja skatīt kā daļu no "Baltic Furniture" izstādes. Šoreiz izstāde ir krietni pieejamāka ikvienam interesentam un tā ir bezmaksas. Atklāšanas laikā bija iespējams aprunāties ar darbu autoriem, tādējādi paverot iespēju uzzināt ko vairāk par redzamajiem darbiem. Pievienotajos attēlos ir iespējams apskatīt darbus, tomēr iesaku aiziet uz izstādi, jo dažu darbu funkcionālo ideju var novērtēt tikai uz vietas esot. 

Foto no atklāšanas iespējams aplūkot gan šeit, gan šeit