Riepas krēsls

 Pārstrādātas vecas lietas jaunos veidolos nav nekas jauns. Ir krēsli, kuri veidoti no divriteņiem, ir krēsls, kas veidots no logu rāmjiem, no zārkiem un citiem produktiem. Carl Menary mums piedāvā savu gumijoto variantu.

 Industriālais dizains ir lauciņš, kur var izpausties ar interesantām lietām, kuras visdrīzāk neiederētos smalkā dzīvoklī, bet ir daudzi tādi, kas cenšas izlausties no rāmjiem un no visa, kas padara par ierindas cilvēku. Iespējams, ka šāds cilvēkus iepriecinātu "Re-tyre" riepas krēsls. Tiesa, šis gan vēl ir koncepts, bet izskatās, ka šādu izveidot nebūtu nemaz tik sarežģīti, tikai atliek atrast milzīgu riepu, kura varētu izskatīties labi.

 Trāpīts arī ir zaļajā lauciņā. Riepas pārstrāde ir diezgan dārgs process. Precīzāk, pārstrādes iekārtas ir dārgas. Pārstrādātās riepas jau tiek izmantotas dažādās nozarēs, bet šis ir veids, kā tās varētu izmantot lietderīgi. Šāda materiāla sēžamos nebūtu žēl novietot parkos un citās sabiedriskās vietās, kur nereti gadās, ka jaunieši koka vai metāla soliņus lauž, kas atkal uzturētājiem izmaksā diezgan labu naudu tos atjaunot. Tomēr arī šiem krēsliem būtu savi mīnusi. Tie uzkarst, jo ir melni un nav zināms vai ir iespējams tos apstrādāt tā, lai tie nesmērētu drēbes un nesmirdētu pēc gumijas.