Pilsētas mobilitātes soma kā universāls ierocis

Tad nu tā, Puma ir publiski paziņojusi, ka nekādi joki vis nebūs, jo tā gatavojas iekarot pasaules top ekskluzīvākos modes veikalus, piedāvājot savu – Puma pilsētas mobilitātes somu. Somas dizains perfekti piemērots pilsētas straujajam dzīvesveidam - apvienots gan stils, gan praktiskums.
 
 
 
 
 
 
 
 

Šī soma būs jaunās Pilsētas Mobilitātes kolekcijas pieteikums un vari iedomāties, cik vēl daudz jauku un kičīgu lietiņu tik piedāvāts. Ak, jā, Pumas somu varēsi nopirkt tikai sākot no jūlija un vienīgi šikajos veikalos, ar to saprotot ekskluzīvos modes veikalus, turklāt somu skaits būs ierobežots līdz 600 somām. Praktiski neliela iespējamība, ka Tu uz ielas saskriesies ar tādas pašas somas īpašnieku.

 

Domājams, ka īstas ādas izstrādājumu mīļotājiem soma ies pie sirds. Tāpat arī, ikviens somas īpašnieks būs gandarīts par to, ka viņa somu rotās daļiņa no dabas - koka dekors, kas attēlo Pumas zīmolu. Turklāt, nevis šāda tāda koka, bet ķiršu koka. Un iegādāties Pumas super universālo somu varēsi par 650 eiro. Cool!