Pašmāju versija par sarullējamu velosipēda dubļu sargu

Nedēļas nogalē apmeklēju Design Isle izstādi, kuras ietvaros ieraudzīju kaut kur redzētu produktu – sarullējamu dubļu sargu velosipēdam ar nosaukumu `Aste`, kuru veidojis Erlands Celmiņš.

Kad pirms diviem gadiem ieraudzīju `Musguard` sarullējamo dubļu sargu kickstarter vietnē, tas man tā ieintriģēja, ka nolēmu piedalīties un iegūt vienu savā īpašumā.  Kad to saņēmu, tad pati stiprināšana pie velosipēda nebija intuitīva, tāpēc risinājums, kuru atradis Erlands, patīkami pārsteidza. Nekādu lieku savienojumu un detaļu. Nepārsteidz, ka `Aste` ir ieguvusi GBD rūpnieciskā dizaina balvu. Mans pirmais jautājums, protams, bija par jau minēto konkurentu, tad autors atklāja, ka pirms 3 gadiem, veidojot pirmo versiju, ieraudzījis, ka līdzīgs produkts jau realizēts un ideja apstājās. Prieks, ka dizaineris ticis līdz šādam stiprinājuma risinājumam un tomēr realizējis ideju. 

Tuvākajā laikā produkts būs pieejams iegādei un tā cena būšot ap 10 Euro, kas ir lētāk nekā tā ārzemju veidotās alternatīvas. Prieks un lai izdodas iekarot ārzemju tirgu!