Opel Flextreme GT/E koncepts

Viens no iemesliem, kādēļ izvēlējos par šo uzrakstīt, ir daudzie joki par Opel. Turklāt Opel arī nav tā marka, kuru visbiežāk varētu redzēt fantāzijas lidojumus. Neskatoties uz to, šis hibrīd auto tiek prezentēts šobrīd notiekošajā Ženēvas auto izstādē. 

Auto ir 4,7 m garš, 1,3 m augsts, tiek nodrošināts ar 21"  lieliem diskiem, zemprofila riepām (195/45), 5 durvīm, 160 HP elektrodzinēju, kurš spēj attīstīt līdz 200 km/h lielu ātrumu. Ja auto lieto degvielu, tad patēriņš uz 100 km ir 1.6 litri un izmešu daudzums ir 40 g/km. Ar vienu uzlādi ar auto iespējams nobraukt 60 km, bet ar vienu degvielas uzpildi vairāk par 500 km. 

Auto dizains nedaudz atgādina Citroen markas automobīļus. Ja agrāk atšķirības bija vieglāk manīt starp auto modeļiem, tad tagad cilvēkiem nāksies uztrenēt redzi, lai novērtētu nianses un atsevišķus akcentus. Viena no šādām niansēm ir auto logo priekšā, kurš paredzēts, lai auto uzlādētu. Patika arī lampu dizains un ideja par durvīm, kuras atbrīvojušās no rokturiem. Par to, vai šāds futūrisks dizains tiks realizēts tuvākajos gados, vēl nedaudz šaubos, bet pamazām jau cilvēki tiek pie tā pieradināti.