Modernais kasetes atskaņotājs

Viens no stilīgākajiem konceptiem, ko man nācies redzēt. Es vairāk gribētu uzsvērt tieši izskatu un ideju par lietošanu, nekā tā ietilpību vai lādēšanu. Vairāk par tā funkcijām un pielietojumu tālāk rakstā.

 

 

Kasetes atskaņotājs

Kasetes atskaņotājs

Kasetes atskaņotājs

Man patīk ideja par kasetes izskatu. Tas uzreiz atsauc atmiņā laikus, kad mūzikas atskaņošanai tika izmantots jau praktiski izmirušais formāts - kasetes. Turpinot par dizainu, asprātīgi un tajā pašā laikā atjautīgi likās ideja par kasetes vāciņu, kā paša atskaņotāja aizsardzību. Atšķirība ir arī materiālā un krāsā. Kamēr 45 minūšu atskaņotājs ir sarkanā krāsā un veidots no polipropolēna, tikmēr 60 (sudraba krāsā) un 90 (zelta krāsā) minūšu atskaņotāji ir tērpti alumīnija ietvaros.

Kasetes atskaņotāja vāciņš

Par funkcijām. Dziesmas tīšana, ieliekot pirkstu vai zīmuli, liekas forša un pat interaktīva. Lai sāktu klausīties, atliek pabīdīt tam paredzēto pogu. Lai gan lādēšana, izmantojot kinētisko spēku, ir bīdīta uz ekoloģisko pusi, tomēr es labrātāk to redzētu kā alternatīvu. Attiecīgi, lai uzlādēt varētu arī ar vadu un uz ilgāku laiku, vai, teiksim, izmantojot to pašu USB pieslēgvietu.

Kasetes atskaņotāja tīšana

Kasetes atskaņotāja klausīšanās

Kasetes atskaņotāja uzlāde

Tā ietilpīga ir mērīta minūtēs, kā jau tas bija agrāk - 45, 60 un 90 minūtes. Iespējams, ka varēja drīzāk minūtes pārvērst dziesmās, jo staigāt ar atskaņotāju, kas var atskaņot tikai 10,15 vai 20 dziesmas, kas priekš mūsdienu tehnoloģijas ir gaužām maz, būtu nedaudz bezjēdzīgi. Dziesmu ielāde, protams, notiek caur USB pieslēgvietu. Ekrāns, kas ir starp abiem caurumiem, ir domāts tikai priekš kasetes laika attēlošanas.

Kasetes atskaņotāja dziesmu ielāde

Kasetes atskaņotāja ekrāns

Produkts ir koncepts un tā dizaineri ir : Stefano Pertegato, Massimiliano Rampoldi, Eloisa Tolu, Francesco Schiraldi & Giovanni Mendini