Mirdzi kā neviena

Tev ir bijuši gadījumi, kad ierodoties uz tusiņu atklāj, ka kāda cita jau iespīlējusies tieši tādās pat štātītes kā Tu? Nu ko, tagad vari pārsteigt, šokēt, izaicināt un izbrīnīt pārējos, uzvelkot luminiscējošu topiņu!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kompānija LumiGram piedāvā inovatīvu, pēc augstākās tehnoloģijas izstrādātu apģērba un modes aksesuāru kolekciju, kas veidota pēc jaunās Gaismas Fabrikas izstrādātās tehnoloģijas. Šis auduma materiāls savā darbā balstās uz šķiedras optiku, kas izstaro krāsainu gaismu visas šķiedras garumā, producējot vienkārši satriecošu luminiscējošu efektu.
 
 
 
 
 

Un tas vēl nav viss, pieejami arī spilveni, luminiscējoši aizkari galdauti. Luminiscējošo topiņu interesentes var iegādāties interneta veikalā, par kičīgo pirkumu samaksājot 199,- eiro. Šie topiņi ir pieejami dažādos izmēros un visbūtiskāk ir pieminēt to, ka šādu luminiscences efektu iegūst darbinot topiņā iestrādātās baterijas. Tikai neuztraucies par to, ka šīs baterijas varētu būt gigantiskas vai arī nedomā, ka tās izlādēsies tik ātri, ka nebūsi pat paspējusi nodejot klubiņā nevienu deju, tās Tev liks mirdzēt veselu 10 stundu garumā. Ak, jā, par krāsām runājot, topiņš var mirdzēt ne nu gluži visās varavīksnes krāsās, tad dzeltenā, sarkanā, zilā, zaļā un baltā.

 

Lieliskais veikaliņš piedāvā iegādāties arī dažādus aksesuārus, bet tos ir pārāk nenozīmīgi uzskaitīt, jo kā saka, labāk vienreiz pašam redzēt, nekā simts reizes dzirdēt. Turklāt kompānija šķiet ļoti atsaucīga jaunām idejām, nevis kā budzis turas pie pārliecības, ka tikai tas, ko izfunktierējuši ir pilnīgs un absolūts modes kliedziens, tādēļ arī Tev piedāvā iespēju neklusēt un izteikt savas trakulīgās idejas.