Mikipele –“ Tavs personīgais mp3 atskaņotājs

Ak, kur tie laiki, kad augām, skatoties Disneja smieklīgās, pamācošās un vienkārši jaukās multiplikācijas filmas. Žel, ka izaugot no multeņu skatīšanās vecuma, par tām aizmistam, gribas labās bērnības atmiņas paturēt atmiņā ilgāk. Un ko Jūs teiktu, ja uzzinātu, ka tas patiesi ir iespējams?
 

 

Kompānija iRiver ir izveidojusi mp3 pleijeri Mikipeles veidolā. Varbūt šis ir tieši tas, kas vajadzīgs pasaulei! Kompānija ir oficiāli paziņojusi, ka šī mēneša beigās Azijā Mikipeles mp3 atskaņotāji tiks laisti apgrozībā, taču par to, vai šādi produkti būs pieejami arī Ziemeļamerikā pagaidām informācijas nav, arī pleijeru cena vēl tiek turēta noslēpumā.

 

 

Mikipeles veidolā ražotie mp3 atskaņotāji būs pieejami rozā, melnā, sudraba, baltā un zilā krāsā. Nu, lūk, disneja fanātiem ir iespēja sasparoties un gūt dubultīgu labumu – kaut ko no Disneja pasaules un reizē arī stilīgu mp3 pleijeri. Tāpēc pirms pirkuma ir vērts padomāt, ko Jūs īsti vēlaties – funkcionālu, nelielu mp3 askaņotāju vai tik pat funkcionālu mini stila zīmolu, kas piesaistīs arī apkārtējo uzmanību un interesi.