Met pie malas Ferrari, dzīvo līdzi laikam

Kalifornijas Gaisa resursu padome un Kalifornijas Enerģijas komisija ir piešķīrusi kompānijai Tesla Motors dotāciju 561,000 ASV dolāru apmērā lai attīstītu sabiedrisko norēķinu staciju kā daļu no gandrīz 25 miljoniem vērtās Alternatīvās degvielas attīstības programmas.
Tesla Motors korporatīvās attīstības direktors savā paziņojumā ir teicis, ka šī dotācija ir nozīmīgs uzticības un pārliecības apliecinājums tieši Tesla Motors. Dotācija ir vērtējama kā atzinība kompānijas ieguldīto darbu, attīstot elektriskos satiksmes līdzekļus, kas nepiesārņo dabu ar izplūdes gāzēm. 
 
 
 
 
 
Ar elektrisko degvielu darbināmie satiksmes līdzekļi ir atzīti par vislielāko potenciālu, kas var reducēt klimata izmaiņas. Ja kompānijas plāns par elektrisko satiksmes līdzekļu pārdošanas apjomu visā valstī dažu nākošo gadu laikā sasniegs gaidīto, to varēs uzskatīt jau par nozīmīgu starta punktu, lai ieviestu vēsturiskas izmaiņas gan elektrisko satiksmes līdzekļu attīstībā, gan veicot ieguldījumu klimata regulēšanā. Atliek neatbildēts tikai viens jautājums – cik dārgi šis prieks izmaksās potenciālajiem pircējiem? Tā vidēji rēķinot aptuveni 80 000 – 100 000 dolāru.